Aktualności

W 2022 roku Fundacja Wsparcia Psychospołecznego zaprasza do korzystania z pomocy w rozwiązywaniu różnych problemów osobistych i rodzinnych ramach jednostek specjalistycznego poradnictwa:

  • w lokalu Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” w Łodzi przy ul. 28. Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73 (pierwsze wejście – na wprost od ulicy)
  • w gabinecie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Łodzi przy ul. Krzemienieckiej 24a (na Karolewie - niedaleko Dworca Kaliskiego i parku na Zdrowiu)
  • w Głownie w budynku obok kościoła przy ul. Karasickiej 54

Zadania polegające na prowadzeniu jednostek specjalistycznego poradnictwa są realizowane dzięki dofinansowaniom z budżetów Miasta Łodzi i Samorządu Województwa Łódzkiego.

Z dotacji Miasta Łódź realizujemy także zadania "Prowadzenie mediacji rodzinnych" i "Propagowanie konstruktywnych metod rozwiązywania problemów w rodzinie - prowadzenie mediacji".

Natomiast dzięki dofinansowaniom z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego prowadzimy zajęcia profilaktyczne "Nie pozwól na zakażenie!" oraz psychoedukacyjno-szkoleniowe "Przeciwdziałanie przemocy psychicznej wobec dzieci".

www.lodzkie.pl

Zgłoszenia na wizyty są przyjmowane telefonicznie pod nr tel. 794 430 463 lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również do kontaktu z Fundacją:

  • osoby zainteresowane rozwiązaniem różnych konfliktów rodzinnych poprzez mediacje
  • osoby doświadczone zjawiskiem alienacji rodzicielskiej (również jeśli zawiodły dotychczasowe próby przeciwdziałaniu tej formy przemocy)